Vybavení na paddleboard

Co si sbalit k paddleboardu

Oblíbenost paddleboardů v poslední době stále roste. Nadšence, prohánějící se na paddleboardu, můžeme dnes vidět na pobřežích moří, na jezerech, rybnících, přehradách a také na klidných úsecích řek. Každé z těchto míst je specifické. Na řekách bývá větší proud a chladnější voda. Rybníky jsou teplejší, ale voda mívá horší kvalitu a přístup do vody je horší než z pláže. Na moři se setkáváme s vlnami. A když nám pořádně zafouká na jezeře, dopádlovat zpět bývá občas nad lidské možnosti. Každá voda je něčím specifická.

Čas na paddleboardu si určitě chceme všichni hlavně užít. Co si tedy můžeme k paddleboardu přibalit? 

Elektrická pumpa do autozapalovače

Už žádná dřina. Skladná a výkonná elektrická pumpa SPINERA STAR 7 je dobrou volbou pro všechny milovníky paddleboardu. Díky kompaktním rozměrům nezabírá moc místa, univerzální napájení na 12V z autozapalovače zase zajistí, že budete moci pumpu použít všude, kam dojedete autem. Nejprodávanější paddleboardy vám nafouká kolem 12 min. Detailní popis najdete na elektrická pumpa.

Plavecká bójka a suchý vak v jednom!

Ideální vak, do kterého se nedostane voda a lze lehce připnout k paddleboardu. Díky této bójce se můžete vydávat dále od břeku a nemusíte se bát o telefon, klíče, peněženku a ostatní věci. Skvělé také jako ochrana před čluny při šnorchlování a plavání na otevřené vodě. Detailní popis najdete na plavecká bójka.

paddleboard pujcovna

Neoprenové ponožky

1,5 mm kotníkové neoprenové pružné ponožky s protiskluzovým nástřikem k vodě a na vodní sporty. Neoprenové ponožky jsou vhodné i na plážový volejbal, když je mokrý a studený písek. Detailní popis najdete na neoprenové ponožky.

Plovák na pádlo

Většina pádel plave, ale po nějaké době se naplní vodou a postupně klesnou ke dnu. Pokud tomu chcete zabránit, pořiďte si plovák na pádlo. Zároveň si tím své pádlo odlišíte i od ostatních. Detailní popis najdete na Plovák na pádlo.

Lycrové tričko

Lycrové tričko nás ochrání před spálením. Pokud spadneme do chladné vody, tak nás naopak chrání před chladem. Lycrové triko nám poskytuje výjimečné vlastnosti: dýchá, odpuzuje vodu (odvádí vlhkost pryč od těla), velmi rychle schne, je lehké a skladné. Detailní popisy najdete na Lycrové oblečení.

Neoprenové tričko

Neoprénové oblečení je ideální variantou do chladnějších vod nebo pro delší pobyty ve vodě. Neoprenové oblečení se pořizuje velikostně přímo na tělo jako druh kůže. V takovém případě nám dává právě požadovaný tepelný komfort. Detailní popis najdete na Neoprenové oblečení.

Mikina EnthDegree GLACIER

Mikina australské značky určena na vodní sporty.Při designování toho produktu jsme především mysleli na Paddle Boarding a Surfing a to konkrétně na ochranu protu slunci. Ideální pro sporty, kdy jsi na hladině a praží na Tebe slunce. Detailní popis najdete na Mikina EnthDegree GLACIER.

Kajakové pádlo

Kajakové pádlo využijete, když na paddleboardu budete při jízdě sedět nebo klečet. Součástí balení je také klasické pádlo. Detailní popis najdete na Kajakové pádlo.

Kajakové sedátko

Odnímatelné kajakové sedátko Aqua Marina, které se hodí pro všechny, kteří preferují pádlovat v sedě. Detailní popis najdete na Kajakové sedátko.

Reproduktor

Výborný parťák na cesty nejen k vodě. Pokud máte rádi hudbu i při pádlování, tak tento reproduktor je ideální volbou. Je skladný, voděodolný a lehce připnutelný na paddleboard či batoh. Detailní popis najdete na Reproduktor.

Sluneční brýle

Sluneční polarizační brýle O. ME. R – Plovoucí polarizační brýle sem opravdu hodí, když jste na paddleboardu či lodi u moře. Certifikace CE. Detailní popis najdete na Sluneční brýle.

Vše toto vybavení můžete zakoupit na www.potapecskaprodejna.cz

www.pujcovna-paddleboardu.cz    

NAVŠTIV NÁS

Otvírací doba:
Po, čt: 9:30 - 12:00   13:00 - 17:00
Út, st:  9:30 - 12:00   13:00 - 17:30
Pá:      9:30 - 12:00   13:00 - 16:00

Třebovická 41, Ostrava

ZAVOLEJ

Chceš se zeptat na paddleboardy okamžitě? Nestyď se zavolat. Jsme tu pro tebe.

NAPIŠ

Máš dotaz týkající se ohledně paddleboardů koupě či půjčovny? Napiš nám.