PADDLEBOARD pŮJČOVNA

Jsme paddleboard půjčovna v Ostravě. Máte možnost si zapůjčit nové nafukovací paddleboardy značky Aqua Marina. Paddleboard si u nás můžete zapůjčit celoročně, a to jak na jednotlivé dny, týdny, tak i na měsíce. Výhodou je možnost zaparkování auta vedle prodejny.

V Praze vedeme prozatím výdejnu, proto je nutné se před vydáním paddleboardu domluvit přes telefon. Číslo najdete v kontaktech.

Kromě samotného zapůjčení paddleboardu od nás dostanete i malé školení, jak s paddleboardem zacházet a na co si dát při používání pozor. Toto oceníte, zejména pokud budete paddleboard poprvé rozbalovat. Nafukovací paddleboard je skladný a unese jej prakticky kdokoliv. Dá sem prakticky sbalit do malého batůžku a cestovat s ním k vodě nad zádech. Co si odnesete se zapůjčením paddleboardu, můžete si přečíst níže. 

Paddleboardy Aqua Marina jsou jedny z nejpopulárnějších paddleboardů na světě. Důkazem je více než milión prodaných paddleboardů. Paddleboardy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, dokonale řemeslně zpracovány a jsou určeny pro všechny úrovně jezdců.

Doporučení: Pokud si chcete pádlování opravdu užít, nezapomeňte na výbavu, která vám čas na paddleboardu zpříjemní. Jsou to např. neoprenové ponožky, díky kterým máte nohy po celou dobu v teple a lycrové triko proti spálení a občasnému pádu do vody. Důležitou je také plavecká bójka se suchým vakem, díky které máte veškeré věci celou dobu v suchu. Vše toto vybavení můžete zakoupit na www.potapecskaprodejna.cz

Možnost zapůjčení elektrické pumpy

Skladná a výkonná elektrická pumpa STAR 7 je dobrou volbou pro všechny milovníky paddleboardu. Díky kompaktním rozměrům nezabírá moc místa, univerzální napájení na 12V z auto zapalovače zase zajistí, že budete moci pumpu použít všude, kam dojedete autem.
půjčovna paddleboardu ostrava praha Elektrická pumpa na paddleboard STAR 7

Rezervace

Paddleboardy si u nás můžete zarezervovat prostřednictvím formuláře, přes telefon, e-mailem nebo se za námi můžete přímo zastavit v půjčovně a prodejně COOL DIVERS.

Co si odnesete?

Paddleboard

Nafukovací paddleboard s velkou stabilitou do 130 kg.

Pádlo

Pádlo s nastavitelnou délkou 165-210 cm.

Pojistné lanko

Pojistné lanko.

Ploutev

Ploutev zajišťující na vodě větší stabilitu paddleboardu.

Pumpička

Vysokotlaká pumpička s tlakoměrem.

Taška

Taška na přenášení.

půjčovna padlbordů Ostrava
"Paddleboardy ve skvělé kvalitě, domluva a předání zafungovalo na jedničku, vřele doporučuji tuto půjčovnu. 👍😉"
Martina Radašová
Obchodní zástupce
"Pecka! Konečně půjčovna paddleboardů v Bubenči. Úplně nové paddleboardy. Je třeba se domluvit přes telefon, což nebyl problém, vše klaplo."
Eva Ditlová
Pojišťovací agentka

Váš zážitek je váš příběh.

Relax na vodě

NAVŠTIV NÁS

Otvírací doba:
Po, čt: 9:30 - 12:00   13:00 - 17:00
Út, st:  9:30 - 12:00   13:00 - 17:30
Pá:      9:30 - 12:00   13:00 - 16:00

Třebovická 41, Ostrava

ZAVOLEJ

Chceš se zeptat na paddleboardy okamžitě? Nestyď se zavolat. Jsme tu pro tebe.

NAPIŠ

Máš dotaz týkající se ohledně paddleboardů koupě či půjčovny? Napiš nám.