KAM NA VÝLETY S PADDLEBOARDEM

Jezero Lhota

Jezero Lhota – obrovská vodní plocha s čistou vodou a písečnými plážemi uprostřed borového háje. Z Prahy Dejvic se na jezero dostanete za 45 minut (42 km). Na tomto místě si najde své úplně každý. Velkou část břehu tvoří písečné pláže zbytek keře či travnatá plocha.

V jezeře o rozloze 25 ha a nejhlubšími místy okolo 14 m naleznete na jednom místě příležitostné plavce, trénující triatlonisty i lidi na prohánějící se na paddleboardu. 

Přístup do vody je pohodový. Vstup do vody se nachází cca 400 od parkoviště. Takže není problém si paddleboard nafoukat pomocí elektrické pumpy s univerzálním napájením do auto zapalovače a přenést si ho k jezeru. 

Z mé zkušenosti je jezero klidné a pro začátečníky i pro trénování pokročilejších postojů ideální. Voda je v létě teplá, ale i tak nějaké lycrové triko proti spálení je je na místě.

Na břehu jezera je také pár stánků s občerstvením a hygienickými zařízeními.

Pokud hledáte místo, kde se budete chtít vystavit slunečním paprskům, vykoupat a projet se na paddleboardu po klidné hladině, tak je jezero Lhota určitě správnou volbou.

Doporučení: Nejednou při pádlování ve studených vodách musím docenit neoprenové ponožky, díky kterým jsem měl nohy celou dobu v teple. Lycrové triko proti spálení a občasném pádu do vody. Neméně důležitou byla plavecká bójka s se suchým vakem, díky které jsem měl veškeré věci celou dobu v suchu. Vše toto vybavení můžete zakoupit na www.potapecskaprodejna.cz

www.pujcovna-paddleboardu.cz    

NAVŠTIV NÁS

Otvírací doba:
Po, čt: 9:30 - 12:00   13:00 - 17:00
Út, st:  9:30 - 12:00   13:00 - 17:30
Pá:      9:30 - 12:00   13:00 - 16:00

Třebovická 41, Ostrava

ZAVOLEJ

Chceš se zeptat na paddleboardy okamžitě? Nestyď se zavolat. Jsme tu pro tebe.

NAPIŠ

Máš dotaz týkající se ohledně paddleboardů koupě či půjčovny? Napiš nám.